סטודיו-ליליקה_הדמיות-אדריכליות_תוכנית-מכירה_תוכנית-אדריכלית

מה עושים כאן עבורך?

בין אם מדובר על צורך בהדמיות פנים לחדר קטן שעבר סטיילינג ועיצוב, סיור וירטואלי לחלל דירתי גדול ועד לפרוייקט אדריכלי למתחם מגורים – כאן ניתן לקבל הכל!
הדמיות חוץ הן מעבר לתמונה יפה, אלא חלק משמעותי בתהליך התכנון והעיצוב ועוזר לתהליך המכירה מול הלקוח.
הדמיות ממוחשבות לאדריכלות מהוות כלי לביטוי המסר האדריכלי לצופה.
הצגה תלת-מימדית של התכנון האדריכלי עברה בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית, כיום, רוב המיקוד הוא לעבר הדמיות פוטוריאליסטיות של האדריכלות והתכנון.
בין אם הפרוייקט הוא מבנה קטן או מתחם, הדמיות ללקוחות פרטיים, אדריכלים, מתכנני ערים ויזמי נדל"ן, בהתאם לתכנון האדריכלי, ניתן לקבל הדמיית חוץ הכוללת פיתוח ולהפיח חיים לפרוייקטים דרך חומרים, תאורה והשפעת הסביבה על המבנה
בכל הנוגע להמחשה תלת-מימדית של פרויקט עתידי, הדמיות פנים הן דרך אידיאלית להמחשת החלל והן מוסיפות נגיעה מיוחדת בתכנון חלל הפנים על ידי הדגשת כל פרט, דרך הגוונים, התאורה ושילוב חומרים ואלמנטים בחלל ליצירת סיפור החלל והיושבים בו.
בין אם יש צורך בהצגת חלל נקי או עיצוב פנים טוטאלי הכולל ריהוט וסטיילינג, אם לפי תכנון סופי או ליווי בהחלטות עיצוביות, כאן ניתן לקבל מענה.
בעבודה משותפת עם אדריכלים ומעצבי פנים, כאן מייצרים הדמיות פנים ופרזנטציה תלת-מימדית לכל פרוייקט פרטי או מסחרי, לחללי דירות, חללים משרדיים, מסעדות, לובי, בתי מלון, בתים פרטיים ודירות יוקרה, הכל בהתאם לדמיון ולצפיות הלקו
הדמיה תלת-מימדית למוצרים ורהיטים נותנת למעצבי מוצר ולחברת ריהוט להגביר את היכולת למכור את הרעיון העיצובי של המוצר ללקוח לפני הייצור בפועל.
יחד עם התאמה מדוייקת של חומרי הגמר והפרטים, לא רק שניתן ליצור סביבה מיוחדת למוצר, אלא גם להציג את המוצר בצורה מיוחדת ואישית לו ולקבל הדמייה שמשדרת את התחושות שהמוצר נותן.
הדמיות ממוחשבות למוצרים וריהוט הן כלי עוצמתי יותר מצילום מאחר וכאן יש שליטה מלאה בשינויי החומר, תאורה, השתקפויות והצללות
הדמיות תלת-מימד המציגות את הסביבה עוזרות למתכנני השטח, לאדריכלי נוף וללקוח להבין את התכנון והסביבה הקרובה ביחס לפרויקט האדריכלי, בעזרת שילוב עצים וסוגי צמחייה שונים, אלמנטים אדריכליים ואובייקטים תלת מימדים מותאמים לפיתוח סביבה, רכבים ודמויות תלת מימדיות.
הייתרון בהדמיות לעיצוב נוף וסביבה מגיע בזכות שליטה מלאה בגוונים, מיקום, גיל ואופי הצמחייה בסביבה והאפשרות לדייק בהתאם לתכנון עיצוב הנוף.
באמצעות שיטות עבודה מתקדמות ניתן לשלב בצורה מדוייקת את המבנה והאדריכלות בתוך תמונה אמיתית של המצב הקיים ולאפשר ללקוח לראות בקנה-מידה עירוני, רחב יותר את הפרוייקט ביחס לסביבה
הדרך לחוות את כל העיצוב במבט אחד.
מבט פנוראמי תלת מימדי ב 360 מעלות הוא כלי מעולה להמחשת חללים או מבנים שהולכים להיבנות.
מבט פנוראמי נעשה לאחר בחירת נקודת העמידה של הצופה ומאפשר צפייה מלאה לכל הכיוונים ובחינת החלל ברמת העיצוב, תכנון, חומרים ותאורה.
את הסיור הוירטואלי ניתן לראות מכל מכשיר דיגיטלי מודרני, אתר או טלפון חכם
גליון גרפי המציג את הפרוייקט בצורה צבעונית, שנותן ללקוח הפוטנציאלי הבנה ברורה יותר לגבי תכנון החלל.
תוכנית מכירה יכולה להתאים לפרזנטציה של עיצוב פנים לדירות, עיצוב משרדים וחללי עבודה, אדריכלות סביבה ונוף ועוד.
הגליון הגרפי מעוצב לפי תוכנית אוטוקאד שעוברת עיבוד בתוכנת פוטושופ בה יש חופש עיצובי ומעוף בכל הנוגע לסגנון הגרפי, גוונים, טקסטורת, ריהוט דו-מימדי וטקסטים לאינפורמציה.
תוכנית מכירה תלת-מימדית הן כלי משמעותי בהצגת העיצוב והתכנון לחללי פנים או חללים מסחריים והן כלי מכירה אידיאלי המאפשר ללקוח הפוטנציאלי לראות את כל הקומה או המתחם בתמונה אחת בלבד.
אם מדובר בחללים דירתיים, חללים משרדים, מסחריים וכו', תוכנית מכירה תלת-מימדית ממעוף ציפור כוללות השמה מלאה של עיצוב הפנים, ריהוט ואיבזור החללים על מנת להציג בצורה ברורה את אופציות הסידור והעיצוב בחלל, פונקציות החללים, המהלך בין החללים, התאמת הריהוט והעיצוב הכללי ובכך לאפשר ללקוח לעשות החלטות לפני היישום בפועל.
קחו את יכולת המכירה והשיווק של הפרוייקט מעבר לתמונה בלבד ועזרו ללקוח לחוות את הנכס הפוטנציאלי עם סרטון אנימציה.
התנועה של הצל, השינויים של התאורה, התזוזה הטבעית, פרטים הם מה שעושים אנימציה, תהליך מרגש שבו ממחישים את האפקטים הריאליסטים שבאדריכלות ועיצוב.
סרטוני אנימציה לחלל פנים או חוץ הם דרך מושלמת למשוך את תשומת הלב ולקחת את הלקוח לטיול וירטואלי לפני תחילת הבנייה ולהרגיש את עיצוב פנים החלל ואדריכלות המבנה בצורה אמיתית, לשדר דרמטיות ותחושת ציפייה לקראת הפרוייקט שיוקם.
סרטוני הדמיות ממוחשבות פנים וחוץ ניתן להפיץ בפלטפורמות שונות כמו אתר הפרוייקט, שילוב בחבילת שיווק ומכירה ורשתות חברתיות וניתנים לצפייה על מסך, טאבלט או מכשיר חכם.
לצד הצגת הפרוייקטים דרך הדמיות ממוחשבות, כאן ניתן לקבל מערך שלם של עיצוב פרזנטטיבי למדיה הדיגיטלית עם מוצרי גרפיקה משלימים, המשלבים את כל התכנים המילוליים והחזותיים לקידום הפרוייקט ובהתאם לפלטפורמות השיווק השונות.
הצגת פרוייקט ללקוח, יזם או שותפים הוא תהליך מאתגר שיש צורך להתמחות בו, כאן בסטודיו ליליקה חבילת השיווק ומיתוג הפרוייקט יכולה לכלול את כל הנדרש, מתוכניות מכירה דו-מימדיות ותלת-מימדיות שנועדו להמחיש בצורה גרפית ברורה יותר ללקוחות פוטנציאלים את התכנון ועיצוב החלל, פולדרים, קטלוגים פרסומיים, באנרים, פוסטרים, דפי נחיתה ועד לאתר אינטרנט בלעדי לפרוייקט.
סטודיו-ליליקה_הדמיות-ממוחשבות_לוגו
סטודיו ליליקה הדמיות ממוחשבות

צור קשר

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין בתחום הדמיות ממוחשבות לאדריכלות ועיצוב פנים.

גיא בן דור, סטודיו ליליקה

058-5880588

info@lilika-studio.co.il